Powrót

Oddział Pediatrii

 

Kontakt: (76) 870 30 14 lub 15

             Dyżurka pielęgniarska - wew. 249

kadra medyczna:

dr n. med. Dominika Kulej - Kierownik Oddziału

Specjalista w dziedzinie pediatrii, onkologii i hematologii dziecięcej

 

lek. Katarzyna Ulanowska-Sokolik

Specjalista w dziedzinie neonatologii

 

lek. Katarzyna Sierżęga-Staykov

Lekarz rezydent

 

lek. Maria Makowska

Lekarz rezydent

 

mgr Irena Przyszlak -Pielęgniarka Oddziałowa

 

Dodatkowe informacje: liczba łóżek: 15

 


PRAKTYCZNE INFORMACJE O OODZIALE

Oddział Pediatryczny Jaworskiego Centrum Medycznego jest oddziałem posiadającym najnowszą siedzibę, mieszczącą się w budynku tzw. Starego Szpitala. Otwarcie Oddziału w nowych pomieszczeniach odbyło się 4 listopada 2011.

Oddział Pediatrii Oddział Pediatrii Oddział Pediatrii

 Oddział Pediatryczny zajmuje się leczeniem Pacjentów do 18 roku życia. Nasi lekarze i pielęgniarki to ludzie z pasją i wspaniałym podejściem do dzieci, o czym świadczą liczne pozytywne opinie rodziców naszych najmłodszych Pacjentów, m.in.:

     "Oddział pediatryczny jest na wysokim poziomie: kompetentni, współpracujący ze sobą i niezwykle uprzejmi lekarze z rewelacyjnym podejściem do dzieci, panie pielęgniarki- kompetentne, zawsze pomocne, zabiegane, a mimo to uśmiechnięte, w salach czyściutko, schludnie- PIERWSZA KLASA! Brawo Pani Ordynator i Pani Pielęgniarko Oddziałowa."

Monika

 "(...)Będę się powtarzać, ale rodzice nie obawiajcie się pobytu dziecka w szpitalu, gdyż to naprawdę jest dla dobra dziecka. Lekarze wspaniali, fachowi i cierpliwie odpowiadają na każde zadane pytanie rodzica. Dziękuję pielęgniarkom za bardzo szybkie założenie wenflona i za opiekę w dzień i w nocy. Muszę przyznać, że pomimo pełnego oddziału lekarze i pielęgniarki traktują każdego pacjenta z taką samą troską i zainteresowaniem.(...)" 

Basia

 "Serdecznie dziękujemy za wsparcie i pomoc podczas naszego 10 - dniowego pobytu na oddziale pediatrii JCM. Wspaniałym pielęgniarkom i lekarzom, dobrym kucharkom (zwłaszcza za kotlecik jajeczny) a także Świętemu Mikołajowi, który wpadł z wizytą i prezentami dla wszystkich małych pacjentów:) Nie spodziewałam się tak profesjonalnej kadry i wspaniale odnowionego oddziału w Jaworskim szpitalu. Pozdrawiamy serdecznie cały personel:)" 

Natalia i mama Marta

 

DOKUMENTY DO POBRANIA

Dla Państwa wygody zamieszczamy poniżej wzory dokumentów potrzebnych przy przyjęciu na Oddział Pediatrii.
Dokumenty można wydrukować w domu, wypełnić i zgłosić się do nas z gotową dokumentacją. Pomoże to zaoszczędzić Państwa czas, jak również umożliwi wcześniejsze zapoznanie się z warunkami przyjęcia i pobytu w naszym Szpitalu.
Informujemy również, że poniższe dokumenty są także dostępne w formie papierowej w naszej siedzibie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

 

Godziny odwiedzin Pacjentów - codziennie 16:00 - 17:00

UWAGA! Ze względu na panujący stan epidemii odwiedziny pacjentów są zawieszone do odwołania!

Informacje dla Pacjenta przed przyjęciem na Oddział  

 

 


 

 Ankieta dla pacjenta

Ty lub ktoś z Twoich bliskich był w ostatnim czasie Pacjentem naszej Poradni?

Chętnie wysłuchamy Twojej opinii! Zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety.

 

 

                             

Facebook
Facebook
Aktualności Programy medyczne